O nás

O nás

Športový klub je dobrovoľným združením bežcov a priaznivcov týchto a iných športov z Horných Salíb, ale i rôznych miest a obcí Slovenska.

2. Cieľom športového klubu je podporovať športovú činnosť členov športového klubu a to na amatérskej i profesionálnej úrovni, zúčastňovať sa športových podujatí na regionálnej, celoslovenskej i medzinárodnej úrovni. Športový klub má záujem vytvárať materiálne, technické a finančné podmienky pre uspokojovanie športových a pretekárskych potrieb pre svojich členov. Športový klub je zároveň hlavným organizátorom a garantom pretekov Salibský polmaratón a Hornosalibská Desiatka a Trojka.

3. a) realizácia tréningového procesu športovcov športového klubu, prevencia nežiaducich spoločenských javov, podpora zdravého životného štýlu, výmena odborných skúseností,
b) organizácia voľno časových aktivít a motivácia k športovej činnosti – tréningy, súťaže, členské schôdze športového klubu, spoločné výlety, besedy, skupinové tréningy a sústredenia.
c) vytváranie finančných a materiálnych podmienok pre činnosť športového klubu,
d) spolupráca s inými športovými oddielmi a klubmi, alebo občianskymi združeniami,
e) vykonávanie všetkých činností súvisiacich s organizáciou a realizáciou pretekov Salibský polmaratón a Hornosalibská Desiatka a Trojka,
f) prijímanie a nakladanie s financiami a sponzorskými príspevkami určenými na Salibský polmaratón a Hornosalibská Desiatka a Trojka.

ronirunclub black

RoniRun Club
Sídlo: 925 03, Horné Saliby 1275

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predseda: Mgr.Ronald Kontár M.Phil, mobil: +421 905 068 347
Podpredseda: Ing. Ladislav Moravský, +421 904 161 584

 

© 2015 RoniRun Club
Web Analytics